W dniu 16 czerwca Klub Seniora działający przy Spółdzielni Mieszkaniowej gościł u Pani Karoliny w „ Lawendowym Śnie” w Jaryszewie.
Mimo pochmurnej pogody Pani Karolina przywitała nas ciepło, opowiedziała wszystko o lawendzie, ugościła sernikiem lawendowym oraz pyszną lemoniadą.
Przy ognisku opowiadała dalej o swoim zamiłowaniu do ogrodów.
Przy świecach sojowych z lawendą – które wykonaliśmy własnoręcznie, będziemy wspominać miło spędzone chwile.
Niestety czas gwałtownie upłynął i trzeba było wracać do domu.
Teraz w Klubie przerwa wakacyjna.
Do zobaczenia we wrześniu drodzy seniorzy.













![Krakowianie zaczną walczyć z otyłością? „Ten temat okazał się hitem” [ZDJĘCIA]](https://krknews.pl/wp-content/uploads/2026/06/731093926_1339069124216036_4640208933934401464_n-603x576.jpg)





