W upał zamiast lodów robię deser z 3 składników. Smakuje, chłodzi i świetnie nawadnia organizm

pysznosci.pl 1 dzień temu
Kiedy żar leje się z nieba, najchętniej sięgam po lekkie i orzeźwiające przekąski. W takie dni ten deser sprawdza się znakomicie. Jest przyjemnie lodowy, naturalnie słodki i wymaga tylko trzech składników. Ten prosty deser nie tylko pomaga się ochłodzić, ale także dostarcza cennych komponentów odżywczych i wspiera nawodnienie organizmu.
Idź do oryginalnego materiału