W sali Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyło się dziś (czwartek, 25 czerwca) pożegnanie uczniów klas III Branżowej Szkoły I stopnia (wręczenie nagrody Branżysta Roku). W wydarzeniu uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, pracodawcy, rodzice oraz
społeczność szkolna. Uroczystość rozpoczął występ szkolnego zespołu muzycznego pod kierownictwem księdza Łukasza Kutrowskiego. Po oficjalnych przemówieniach dyrektor szkoły Marioli Jaciuk, poseł na Sejm RP Iwony Krawczyk oraz starosty Małgorzaty Krzyszkowskiej wręczono nagrody i wyróżnienia dla najlepszych absolwentów. Absolwent Roku 2025/2026 – Branżowa Szkoła I stopnia. Tytuł otrzymali: Arleta Janor (klasa 3K, kucharz) – średnia 5,42, wzorowe
zachowanie.Bohdan Koval (klasa 3M, ślusarz)…