OSTRÓDA. Na Ostródę, a przynajmniej na Jezioro Drwęckie, lada chwila będzie można spojrzeć z zupełnie innej perspektywy. I to dosłownie. Z wysokości kilkudziesięciu metrów!
Nowa atrakcja ostródzka powstaje przy ul. Spichrzowej / Fot. Marcin TchórzNa południowym nabrzeżu Jeziora Drwęckiego trwa montaż nowej atrakcji, która już przyciąga spojrzenia spacerowiczów. Mowa o diabelskim młynie, czyli Ostróda Eye. Konstrukcja jest już widoczna z przeciwnego brzegu jeziora, a wszystko wskazuje na to, iż w ciągu najbliższych kilkudziesięciu godzin zostanie uruchomiona.
Jeśli wszystko pójdzie zgodnie z planem, 30-metrowy gigant ma być gotowy może na Dni Morza. To oznacza jedno – szykuje się nowy punkt obowiązkowy na wakacyjnej mapie miasta.
Widok na taflę Drwęckiego, marinę, promenadę i panoramę Ostródy z wysokości kilkudziesięciu metrów? Brzmi jak przepis na świetne zdjęcia, niezapomniane zachody słońca i… idealne miejsce na oświadczyny. Romantycznie, efektownie i z prawdziwym efektem „wow”. Krótko mówiąc – sztos!
To zupełnie nowa, komercyjna atrakcja w Perle Mazur. Czas spojrzeć na Ostródę z góry!













