Pułtuscy seniorzy po raz kolejny udowodnili, iż wiek to tylko liczba. Zawsze radośni i gotowi do odkrywania nowych miejsc i nawiązywania przyjaźni, tym razem wyruszyli do Mławy. Cel wycieczki? Najlepszy, bo wspólne świętowanie nadejścia lata! I zabawa podczas hucznego „Wiankowego Pikniku Rodzinnego”. Efekt? Impreza, której energii mogłoby pozazdrościć niejedno młodsze pokolenie. Mławski piknik garściami czerpał z najpiękniejszych tradycji nocy świętojańskiej. Było dokładnie tak, jak powinno wyglądać idealne, polskie lato... Były polne, kojarzące się z latem, kwiaty we włosach i w wielkich, wypełnionych wodą i świecami, misach, były mydlane bańki, taniec, muzyka, śpiew, nie zabrakło pysznych letnich przekąsek. A nad tym wszystkim gorące słońce.
Mławski piknik, jak widać na zdjęciach, pokazuje euforia z bycia razem, ze wspólnych rozmów, uśmiechu, wymiany doświadczeń. Już same fotografie potrafią naładować pozytywną energią na wiele miesięcy!
Gospodarzem pikniku było Powiatowe Centrum Opiekuńczo-Mieszkalne w Mławie, a pułtuskimi gośćmi – podopieczni Centrum Opiekuńczo-Mieszkalnego w Pułtusku, którym towarzyszyła Joanna Sobiecka, dyrektor centrum oraz terapeutki.