Mimo niepewnej pogody 13 czerwca w Aleksandrowie zrobiło się tłoczno i gwarno! Festyn rodzinny przyciągnął bardzo dużo osób, a dzieci korzystały ze wszystkich atrakcji do ostatniej chwili. Dla najmłodszych były dmuchańce i zabawy. Przepiękne kolorowe tatuaże, pokazy straży pożarnej, policji i pokazy pierwszej pomocy. Dodatkowo był też pyszny poczęstunek w postaci kiełbaski z grilla, słodkości i przekąsek dla wszystkich. Na uczestników imprezy czekała też wata cukrowa i popcorn.
Sukces imprezy był wspólnym wysiłkiem wielu osób!
W organizacji festynu udział wzięli KGW Stokrotki Aleksandrów,
Biblioteka Publiczna w Aleksandrowie, OSP Łazy, KPP Łuków,
Radek Burzyński,
Da Grasso Łuków,
Gmina Łuków, pani sołtys Aleksandrowa, Szkoła Podstawowa w Aleksandrowie oraz Małpi Gaj Dmuchańce.






![Krakowianie zaczną walczyć z otyłością? „Ten temat okazał się hitem” [ZDJĘCIA]](https://krknews.pl/wp-content/uploads/2026/06/731093926_1339069124216036_4640208933934401464_n-603x576.jpg)




