Dziś odbyło się uroczyste wręczenie wyróżnień dla absolwentów Szkoły Branżowej Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze. Podczas wydarzenia przyznano nagrodę w ramach tytułu „Branżysta Roku”. Nagrodę otrzymała Arleta Janor – absolwentka klasy 3K, kształcąca się w zawodzie kucharz, która na świadectwie ukończenia szkoły uzyskała z przedmiotów zawodowych średnią ocen 5,56 oraz wzorowe zachowanie. Nagrodę przyznaną przez Radę Powiatu Kamiennogórskiego wręczyli starosta Małgorzata Krzyszkowska i przewodniczący rady Marek Dańczak. Zobacz cały reportaż fotograficzny z wydarzenia tutaj.