"Ubłocone adidasy na siedzeniu". Pasażerowie oburzeni sytuacją w autobusie

kobieta.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Wnętrze autobusu (zdj. ilustracyjne)


Chodzi o zdarzenie z toruńskiego miejskiego autobusu, które w liście do redakcji opisuje czytelniczka serwisu o2.pl. Podróżujący nim nastoletni chłopak położył na siedzeniu nogi w brudnych butach, co doprowadziło do scysji między pasażerami.
Idź do oryginalnego materiału