"Ubłocone adidasy na siedzeniu". Pasażerowie oburzeni sytuacją w autobusie
Zdjęcie: Wnętrze autobusu (zdj. ilustracyjne)
Chodzi o zdarzenie z toruńskiego miejskiego autobusu, które w liście do redakcji opisuje czytelniczka serwisu o2.pl. Podróżujący nim nastoletni chłopak położył na siedzeniu nogi w brudnych butach, co doprowadziło do scysji między pasażerami.








