Będzie jeszcze cieplej niż dotychczas. Blisko 40 stopni. Wskazano datę
Zdjęcie: Starsza kobieta o siwych włosach siedzi w ogrodzie w słoneczny dzień, ubrana w jasną bluzkę w kwiaty.
Wiele wskazuje na to, iż wysokie temperatury zostaną z nami na dłużej. W sobotę termometry wskażą choćby 35 st. C, ale jeszcze cieplej, bo niemal 40 st. C, ma być w przyszłym tygodniu. jeżeli ktoś chce odpocząć od upału, powinien jechać nad polskie morze, gdzie będzie najchłodniej.





