SMS z informacją o mandacie? Bezczelność oszustów nie zna granic
Zdjęcie: /Archiwum RMF FM
SMS-y z informacją o rzekomym wystawieniu mandatu za naruszenie przepisów ruchu drogowego - to nowa metoda działania oszustów. Policjanci apelują o ostrożność i przypominają, iż nigdy nie wysyłają takich wiadomości.



