Tajemnicza śmierć Polki w Ekwadorze. Do Polski dotarły pierwsze dokumenty
Zdjęcie: Ciało Moniki Silvy zostało znalezione 8 czerwca
Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące prowadzonego przez organy tego kraju śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek — poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.



