Tajemnicza śmierć Polki w Ekwadorze. Do Polski dotarły pierwsze dokumenty

podroze.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Ciało Moniki Silvy zostało znalezione 8 czerwca


Olsztyńska prokuratura otrzymała pierwsze dokumenty z Ekwadoru dotyczące prowadzonego przez organy tego kraju śledztwa w sprawie śmierci polskiej aktywistki Moniki Silvy-Veras, z domu Koniuszek — poinformował PAP rzecznik Prokuratury Okręgowej w Olsztynie Daniel Brodowski.
Idź do oryginalnego materiału