Polska i Niemcy uruchamiają program Polsko-Niemiecki Bilet Przyjaźni. W ramach akcji rozdysponowanych będzie 60 tysięcy darmowych biletów na podróże pociągami. Oferta kierowana jest do osób w wieku 18-27 lat. Ma zachęcić młodych do podróżowania ekologicznymi środkami transportu oraz poznawania kultury i historii sąsiadów.