Proboszcz z Dąbrówki Wielkiej apeluje do parafian. "Zachęcam do korzystania"

kobieta.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Czy trzeba iść do kościoła w upał? Ksiądz mówi, by osoby starsze zostały w domach


Proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Dąbrówce Wielkiej zwrócił się do wiernych z prośbą o szczególną ostrożność podczas upałów. Duchowny zachęca, by osoby chore lub osłabione pozostały w domach i uczestniczyły we mszy świętej za pośrednictwem telewizji.
Idź do oryginalnego materiału