Proboszcz z Dąbrówki Wielkiej apeluje do parafian. "Zachęcam do korzystania"
Zdjęcie: Czy trzeba iść do kościoła w upał? Ksiądz mówi, by osoby starsze zostały w domach
Proboszcz parafii Przemienienia Pańskiego w Dąbrówce Wielkiej zwrócił się do wiernych z prośbą o szczególną ostrożność podczas upałów. Duchowny zachęca, by osoby chore lub osłabione pozostały w domach i uczestniczyły we mszy świętej za pośrednictwem telewizji.









