Piąta inauguracja lata na Dębowcu. Będą atrakcje dla całych rodzin

beskidzka24.pl 2 godzin temu

W ostatnią niedzielę czerwca na stoku Dębowca odbędzie się rodzinny piknik inaugurujący lato. Wydarzenie organizowane przez BBOSiR zaplanowano przy dolnej stacji kolejki linowej. Organizatorzy przygotowali szereg atrakcji dla dzieci i dorosłych.

Na uczestników czekać będą m.in. darmowy dmuchaniec, wata cukrowa i popcorn, Święto Kolorów, pokaz wozu strażackiego oraz sprzętu wojskowego. Nie zabraknie również pokazów psów ratowniczych i spotkania z ratownikami GOPR.

W programie znalazły się także liczne aktywności sportowe i rekreacyjne. Zaplanowano trening fitness z Modelarnią, trening oraz rodzinne zawody pickleballa, pokazowy trening rugby z klubem Rugby Bielsko, zajęcia tai-chi prowadzone przez Małgorzatę Archer oraz trening ultimate frisbee z grupą 2obvious. Za oprawę muzyczną odpowiadać będzie DJ Riki.

Dodatkowo na najmłodszych czekać będą gry, animacje, malowanie twarzy i bańki mydlane przygotowane przez „Ulicę Kreatywną”. Na miejscu działać będzie również strefa gastronomiczna.

Piknik rozpocznie się o godz. 12.00 i potrwa do godz. 20.00. Wstęp na wydarzenie oraz udział w animacjach są bezpłatne.

Tegoroczna edycja będzie już piątą odsłoną letniej inauguracji organizowanej na Dębowcu. Organizatorzy liczą na dobrą pogodę i liczną frekwencję mieszkańców regionu.

Idź do oryginalnego materiału