Nitki, nici, niteczki czerwiec i moja kartka .

iwanna59.blogspot.com 2 godzin temu

Witam Was

Dziś ostatnia już moja zabawa czerwcowa. Tym razem padło na Anettę i jej zabawę.


A w czerwcu Anetta nam zaproponowała "Słoneczne lato" a wszystkie szczegóły znajdziecie TU


Przyznam się szczerze, iż z prac jakie mam zakamuflowane nic mi nie pasowało w tym temacie. A iż kocham nad wyraz truskawki, a one są tylko w czerwcu to postanowiłam je wyhaftować. Wszak jakby nie patrzył mulina jest nitką więc do zabawy jak najbardziej pasuje. Mój haft truskawek przedstawia się tak:


Myślałam co by z niego zrobić bo nie lubię haftować do szuflady i doszłam do wniosku, iż kartka z truskawkami zawsze się przyda i taką też zrobiłam. Nie jestem jakoś wybitna w robieniu kartek ale wiadomo nie od dziś iż kocham pół[perełki a haft na kartce broni się sam.


Użyłam też papieru w motyle a taki też jest na banerku i jak by nie patrzył to w czerwcu jest tych motyli mnóstwo, więc jest i dodatkowy akcent lata.


I na koniec tradycyjnie wszystkie moje prace jakie powstały w tej zabawie. Tak sobie myślałam, iż opędzam tą zabawę samymi kartkami, ale na zestawieniu zbiorczym są tylko dwie kartki więc myślę iż Anetta mi zaliczy taką interpretację lata.


Póki co znowu mnie nie ma tym razem jestem u syna, który mieszka na wsi między Świdnicą a Wałbrzychem.
A więc pozdrawiam Was serdecznie i do napisania w lipcu !!



Idź do oryginalnego materiału