Witam Was
Dziś ostatnia już moja zabawa czerwcowa. Tym razem padło na Anettę i jej zabawę.
%20(320%20x%20320%20px).jpg)
A w czerwcu Anetta nam zaproponowała "Słoneczne lato" a wszystkie szczegóły znajdziecie TU

Przyznam się szczerze, iż z prac jakie mam zakamuflowane nic mi nie pasowało w tym temacie. A iż kocham nad wyraz truskawki, a one są tylko w czerwcu to postanowiłam je wyhaftować. Wszak jakby nie patrzył mulina jest nitką więc do zabawy jak najbardziej pasuje. Mój haft truskawek przedstawia się tak:
Myślałam co by z niego zrobić bo nie lubię haftować do szuflady i doszłam do wniosku, iż kartka z truskawkami zawsze się przyda i taką też zrobiłam. Nie jestem jakoś wybitna w robieniu kartek ale wiadomo nie od dziś iż kocham pół[perełki a haft na kartce broni się sam.
Użyłam też papieru w motyle a taki też jest na banerku i jak by nie patrzył to w czerwcu jest tych motyli mnóstwo, więc jest i dodatkowy akcent lata.












