Już prawie rok mojego mieszkania pilnuje kamera z Action, a teraz jest w promocji

telepolis.pl 2 godzin temu
Kiedy w ubiegłym roku dostałem w swoje ręce kamerę wewnętrzną z Action, to moja pierwsza myśl była następująca: no fajnie, ale tak adekwatnie, to po co mi to? Teraz już wiem: dla spokoju ducha. Mieszkam w niewielkim mieszkaniu. Ot, ciasne,...
Idź do oryginalnego materiału