Wygląda na to, iż Wojciech Szczęsny przez cały czas to robi. Widać wszystko na nagraniu z szatni

zycie.news 2 godzin temu

Drużyna świętuje właśnie kolejne zwycięstwo po sobotnim starciu z Realem Madryt. Drużyna z Katalonii 26 października odniosła zwycięstwo, osiągając na stadionie Santiago Bernabeu wynik 4:0, miażdżąc przeciwników niesamowitą grą w ramach La Ligi.

Wojciech Szczęsny znowu złapany na tym samym

Robert Lewandowski zdobył w minioną sobotę dwie bramki, umacniając jeszcze bardziej swoje miejsce na szczycie listy najlepszych strzelców w sezonie. Strzelił gola z doskonałego podania najnowszego młodzieżowego talentu Barcelony, Marca Casadó, w 54. minucie, a trzy minuty później zdobył drugą bramkę, uciszając stadion Santiago Bernabéu. Były to 16. i 17. gol polskiego napastnika w tym sezonie, a jego najlepszy wynik w lidze wynosi 14.

Barcelona otworzyła sześciopunktową przewagę na szczycie LaLiga nad zajmującym drugie miejsce Madrytem po 11 kolejkach. Po czterech kolejnych porażkach w Clásico Katalończycy odnieśli swój pierwszy triumf nad Madrytem od marca 2023 roku w wielkim stylu dzięki klinicznemu występowi, w którym byli wierni pomysłom trenera Flicka na grę z agresywnie wysoką obroną.

✨✨✨ pic.twitter.com/xsFe4Ml5Ag

— FC Barcelona (@FCBarcelona) October 26, 2024

Tymczasem Goniec donosi, iż Wojciech Szczęsny, wiwatując z nowymi kolegami z drużyny z euforii po zwycięstwie, dał się złapać kamerom na czynności, o którą jakiś czas temu mieli pretensje fani i kibice.

Do sieci trafiło nagranie z szatni zawodników, gdzie widać Wojciecha Szczęsnego raczącego się "dymkiem" za plecami szczęśliwych po zwycięstwie kolegów.