Wasiu wyrzucono. Znowu. Trzeci raz w jego krótkim życiu. Nie miał szczęścia.

naszkraj.online 17 godzin temu
Wasilek zostaje wyrzucony. Po raz trzeci w jego krótkim życiu. Nie miał szczęścia. Ma dopiero rok, a już trzy rodziny go wypędziły. Najpierw podawali sobie go z ręki do ręki. Potem po prostu wynieśli go na zewnątrz, odsunęli od domu, wrzucili do pojemnika na śmieci i uciekli, żeby nie mógł znaleźć drogi do domu. On […]
Idź do oryginalnego materiału