Niemowlę umarło z przegrzania we Francji. To już czwarta śmierć dziecka z powodu upałów

kobieta.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Fala upałów we Francji zbiera śmiertelne żniwo


Czworo dzieci zmarło we Francji w wyniku przegrzania w samochodach podczas trwającej w Europie fali upałów. Służby alarmują o kolejnych ofiarach upałów, a podobne ostrzeżenia wydano także w Polsce. W kraju obowiązują najwyższe alerty pogodowe, a temperatura może przekroczyć 40 st. C.
Idź do oryginalnego materiału