Turyści z zagranicy o Polakach. "Wydali mi się trochę poważni"

podroze.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Turyści z zagranicy o Polakach. Wydali mi się trochę poważni


— Na początku wydali mi się trochę poważni, ale teraz uważam, iż są bardzo uprzejmi i pomocni — mówi Soli z Hiszpanii. Zapytaliśmy zagranicznych turystów w Krakowie, jak widzą Polaków.
Idź do oryginalnego materiału