Turyści z zagranicy o Polakach. "Wydali mi się trochę poważni"
Zdjęcie: Turyści z zagranicy o Polakach. Wydali mi się trochę poważni
— Na początku wydali mi się trochę poważni, ale teraz uważam, iż są bardzo uprzejmi i pomocni — mówi Soli z Hiszpanii. Zapytaliśmy zagranicznych turystów w Krakowie, jak widzą Polaków.


