Koszmarna podróż z Berlina do Gdyni. Temperatura w wagonach sięgała 44 stopni. "Jak w XVII wieku!"

podroze.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Wysoka temperatura w pociągu relacji Berlin-Gdynia (zdj. ilustracyjne)


Podróż pociągiem z Berlina do Gdyni zamieniła się dla wielu pasażerów w prawdziwą próbę wytrzymałości. Z powodu awarii klimatyzacji w wagonach temperatura dochodziła do 44 stopni Celsjusza, a podróżni nie otrzymali choćby wody — informuje TVP Info.
Idź do oryginalnego materiału