Koszmarna podróż z Berlina do Gdyni. Temperatura w wagonach sięgała 44 stopni. "Jak w XVII wieku!"
Zdjęcie: Wysoka temperatura w pociągu relacji Berlin-Gdynia (zdj. ilustracyjne)
Podróż pociągiem z Berlina do Gdyni zamieniła się dla wielu pasażerów w prawdziwą próbę wytrzymałości. Z powodu awarii klimatyzacji w wagonach temperatura dochodziła do 44 stopni Celsjusza, a podróżni nie otrzymali choćby wody — informuje TVP Info.

