Ponad 30 stopni w sklepach Biedronka. "Wyjmuję pieczywo i pot ze mnie płynie"
Zdjęcie: Pracownicy sieci Biedronka skarżą się na upał
Pracownicy Biedronki zgłaszają, iż w wielu sklepach klimatyzacja nie działa lub nie radzi sobie z wysokimi temperaturami. "Czuję się jak na grillu. Wyjmuję pieczywo i pot ze mnie płynie, rozpuszczam się" — mówi jedna z pracownic "Gazecie Wyborczej". Sieć zapewnia, iż systemy chłodzenia funkcjonują normalnie.











