Polacy szukają ochłody w tatrzańskich jaskiniach. Pracownicy TPN alarmują
Zdjęcie: Turyści zaśmiecają tatrzańskie jaskinie
Wraz z nadejściem lata tatrzańskie jaskinie przeżywają prawdziwe oblężenie. Turyści szukający ochłody coraz częściej wybierają podziemne trasy. Pracownicy Tatrzańskiego Parku Narodowego ostrzegają, iż pozostawione odpady i ślady na skałach mogą pozostać w jaskiniach przez wiele lat — informuje "Gazeta Wyborcza".




