Mamdani otworzył sezon w Nowym Jorku. Wskoczył do basenu w garniturze

wiadomosci.wp.pl 2 godzin temu
Zohran Mamdani, burmistrz Nowego Jorku, wskoczył do basenu w dzielnicy East Harlem, oficjalnie otwierając letni sezon na miejskich pływalniach. Zrobił to w garniturze, nawiązując do dawnej tradycji dnia otwarcia.
Idź do oryginalnego materiału