Leżajskie HORTINO rekrutuje. Praca dla kobiety lub mężczyzny

carpatiabiznes.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: hortino poltino leżajsk praca

Praca/Leżajsk. HORTINO Leżajsk (właściciel marki Poltino) to jeden z największych zakładów przetwórstwa owocowo – warzywnego w Polsce.

Portfolio produktowe firmy stanowią mrożonki: owoce, warzywa, mieszanki, zupy, dania gotowe, koncentraty i syropy owocowe, produkty dla przemysłu cukierniczo –piekarniczego.

Oferty pracy (HORTINO/Leżajsk)

Specjalista / Specjalistka ds. kontrolingu

Twój zakres obowiązków

  • sporządzanie dziennych informacji o wykonaniu podstawowych zadań gospodarczych
  • w zakładzie produkcji globalnej, towarowej, sprzedaży, zaopatrzenia surowcowego oraz stanów magazynowych,
  • prowadzenie ewidencji ilościowo – wartościowej produkcji towarów oraz produkcji globalnej wyrobów w ujęciu syntetycznym i analitycznym,
  • sporządzenie informacji i analiz ekonomicznych,
  • współudział w opracowaniu miesięcznym, rocznym i wieloletnich planów w zakresie produkcji globalnej, towarowej, sprzedaży zaopatrzenia surowcowego oraz budżetu kosztów,
  • wykonywanie innych czynności i obowiązków związanych tematycznie z zakresem pracy referenta ds. ekonomicznych.

Wymagania

  • samodzielność i odpowiedzialność za powierzone zadania,
  • zaangażowanie w wykonywaną pracę,
  • umiejętność analitycznego i kreatywnego myślenia,
  • średnie lub wyższe wykształcenie – mile widziany kierunek ekonomiczny.

Oferta

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • pracę w młodym i sympatycznym zespole,
  • niezbędne narzędzia pracy.

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „HORTINO ZPOW Leżajsk”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału