Sołtys, Radni oraz Rada Sołecka Reguł łączą siły, by zintegrować lokalną społeczność. Już za tydzień, 26 czerwca, mieszkańcy będą mieli okazję spotkać się, porozmawiać i potańczyć przy dźwiękach serwowanych przez profesjonalnego DJ-a.
Gdzie i kiedy?
- Kiedy: 26 czerwca 2026 r. (piątek), godziny 18:30 – 21:00
- Gdzie: nowa część parku w Regułach
- Wstęp: całkowicie wolny!
Co zapewniają organizatorzy, a co warto zabrać?
Gospodarze spotkania zadbali o tradycyjny klimat polskiego ogniska, ale liczą też na drobną współpracę ze strony uczestników:
- Zapewnione na miejscu: organizatorzy gwarantują bezpieczny opał, wygodne stoliki biesiadne oraz klasykę gatunku – smaczne kiełbaski do samodzielnego upieczenia nad ogniem.
- Koszyk własny: Mieszkańcy proszeni są o przyniesienie swojego ulubionego prowiantu „suchego i mokrego”. Organizatorzy apelują, by zapakować jedzenie i napoje w bezpieczne, ekologiczne opakowania (unikajmy tłukącego się szkła).
Impreza z funduszu sołeckiego
Wydarzenie jest doskonałym przykładem tego, jak lokalne pieniądze wracają bezpośrednio do mieszkańców. Cała impreza jest bowiem w stu procentach finansowana z funduszu sołeckiego Reguł, który służy właśnie integracji i uatrakcyjnianiu życia w gminie.
Zabierzcie ze sobą dobry humor, wygodne buty do tańca, koce do siedzenia na trawie i całe rodziny. Do zobaczenia w piątek w parku!









![Krakowianie zaczną walczyć z otyłością? „Ten temat okazał się hitem” [ZDJĘCIA]](https://krknews.pl/wp-content/uploads/2026/06/731093926_1339069124216036_4640208933934401464_n-603x576.jpg)



