Witajcie :)
Dziś przychodzę do Was z delikatną, ślubną kartką, którą ozdobiłam ślicznymi papierami i grafikami ze Scrapandme. Dodałam kwiaty z foamiranu i mnóstwo brokatu, więc kartka pięknie się mieni.
.jpg)
.jpg)
.jpg)
Bardzo Wam dziękuję za odwiedziny i każde pozostawione słowo :* Trzymajcie
się zdrowo!





