Zmarła podczas opalania. Prezydent miasta reaguje

wiadomosci.wp.pl 1 godzina temu
"Śmierć z powodu upałów. Proszę o szczególną ostrożność i uwagę" - apeluje po śmierci kobiety prezydent Chełma Jakub Banaszek. Na terenie zamkniętego z powodu rewitalizacji kąpieliska znaleziono dziś ciało ok. 60-letniej kobiety. Według ustaleń WP przyszła na plażę, by się opalać.
Idź do oryginalnego materiału