Za nami festyn „Bezpieczne wakacje” w Mokrsku (zdjęcia)

radiozw.com.pl 2 dni temu

Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mokrsku zaprosiła w niedzielę na festyn „Bezpieczne wakacje”. Zadbano o wiele atrakcji, przygotowano pokazy i warsztaty dla dzieci. Nie zabrakło również przestrzeni na profilaktykę.

Cały czas rozwijamy projekt dotyczący bajki profilaktycznej, dzieci najpierw pisały bajkę, następnie robiły ilustracje do tej bajki, w tym roku klasy IV, V i VI robiły komiks. To komiksy do bajki profilaktycznej, które zawierają interesujące treści, dzieci utrwaliły sobie adekwatne postawy, rozwiązywania problemów między rówieśnikami. Piękne prace. Przewodnicząca jury, plastyk z wykształcenia, oceniła prace bardzo dobrze, psycholog, który był w jury ocenił, iż sens w tych bajkach został fajnie przedstawiony. Przede wszystkim cieszę się, iż jest tylu rodziców i bawią się wspólnie z dziećmi. Mamy euro bungee, była piana party, są dmuchańce, są kucyki, strzelnica, malowanie twarzy, mamy animatora do zabaw. Są różne lody, fajne potrawy przygotowane przez KGW, są food trucki. Są lemoniady, a przede wszystkim mamy przepiękną pogodę.


– mówiła Elżbieta Wyrembak, przewodnicząca Gminnej Komisji Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Mokrsku.

Posłuchaj więcej:

Idź do oryginalnego materiału