Wszedł do toalety miejskiej w Kołobrzegu. Taki komunikat zastał
Zdjęcie: Nietypowy komunikat w łazience w jednym z polskich kurortów (Screen: Facebook)
Paragony z zawrotnymi kwotami nad Bałtykiem już mało kogo dziwią. Jednak komunikaty takie jak ten, który podróżnik Michał Cessanis dostrzegł w miejskiej toalecie w Kołobrzegu, dla wielu będą nowością. "A nie lepiej zamontować kraniki z wodą do obmywania stóp?" — pyta we wpisie pod zdjęciem, które zamieścił na Facebooku.


