Wanda Rutkiewicz była pierwszą kobietą na szczycie K2. "Troszkę jej nie lubili"
kobieta.onet.pl 1 godzina temu
Zdjęcie: Wanda Rutkiewicz
Dokładnie 40 lat temu Wanda Rutkiewicz, jako pierwsza kobieta na świecie i pierwsza osoba z Polski, stanęła na szczycie K2 — drugiej najwyższej góry na świecie.
- Strona główna
- Kobieta
- Wanda Rutkiewicz była pierwszą kobietą na szczycie K2. "Troszkę jej nie lubili"
Powiązane
Jak rozwiązywać konflikty bez kłótni? Oto 7 zasad
2 godzin temu
Polecane
Krakowscy uczniowie ratują życie – finał programu KSOS
54 minut temu
Najlepsi w Polsce
1 godzina temu







