Upał w Bieszczadach nie odstrasza turystów. GOPR apeluje
Zdjęcie: Bieszczady
Wysokie temperatury w Bieszczadach nie zniechęciły turystów do wyruszenia na tamtejsze szlaki. Ratownicy ostrzegają jednak, iż w takich warunkach łatwo o przegrzanie i odwodnienie organizmu, zwłaszcza na otwartych grzbietach gór.


