Upał w Bieszczadach nie odstrasza turystów. GOPR apeluje

podroze.onet.pl 1 dzień temu
Zdjęcie: Bieszczady


Wysokie temperatury w Bieszczadach nie zniechęciły turystów do wyruszenia na tamtejsze szlaki. Ratownicy ostrzegają jednak, iż w takich warunkach łatwo o przegrzanie i odwodnienie organizmu, zwłaszcza na otwartych grzbietach gór.
Idź do oryginalnego materiału