Ten objaw po 60. roku życia to sygnał ostrzegawczy. Lekarze apelują o czujność
Zdjęcie: Zadyszka po 60. roku życia powinna wzbudzić czujność. Warto wybrać się do lekarza
Zadyszka u osób po 60. roku życia to częsty problem, który może pojawić się choćby podczas krótkiego spaceru. Objaw ten nierzadko budzi niepokój i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, co może oznaczać duszność podczas spokojnych aktywności oraz kiedy konieczna jest konsultacja z lekarzem.





!["Kubek z twarzami uczniów na prezent? Dla mnie to trochę creepy" [PODCAST KLUB ZMĘCZONYCH MATEK]](https://m.mamadu.pl/km7arnmy-1920x1080x0x0.webp)

