Ten objaw po 60. roku życia to sygnał ostrzegawczy. Lekarze apelują o czujność

kobieta.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Zadyszka po 60. roku życia powinna wzbudzić czujność. Warto wybrać się do lekarza


Zadyszka u osób po 60. roku życia to częsty problem, który może pojawić się choćby podczas krótkiego spaceru. Objaw ten nierzadko budzi niepokój i utrudnia codzienne funkcjonowanie. Warto wiedzieć, co może oznaczać duszność podczas spokojnych aktywności oraz kiedy konieczna jest konsultacja z lekarzem.
Idź do oryginalnego materiału