Statek staranował nabrzeże w Gdańsku. Ludzie patrzyli z niedowierzaniem
Zdjęcie: Statek pasażerski Nordstjernen z norweską banderą przy nabrzeżu w Gdańsku, ludzie spacerują wokół, w tle port.
Zabytkowy wycieczkowiec Nordstjernen podczas manewrów na Martwej Wiśle uderzył w nabrzeże Stoczni Cesarskiej. Choć uszkodzony został kadłub statku, nikomu nic się nie stało.

![Rozpoznasz miasta nad Morzem Bałtyckim? Podejmij wyzwanie! [QUIZ]](https://i.iplsc.com/-/000LELRMP7VUOS0L-C461.jpg)


