Statek staranował nabrzeże w Gdańsku. Ludzie patrzyli z niedowierzaniem

facet.interia.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Statek pasażerski Nordstjernen z norweską banderą przy nabrzeżu w Gdańsku, ludzie spacerują wokół, w tle port.


Zabytkowy wycieczkowiec Nordstjernen podczas manewrów na Martwej Wiśle uderzył w nabrzeże Stoczni Cesarskiej. Choć uszkodzony został kadłub statku, nikomu nic się nie stało.
Idź do oryginalnego materiału