Stalowa Wola: MISTA rekrutuje i podaje zarobki. Praca od zaraz

carpatiabiznes.pl 2 dni temu
Zdjęcie: mista stalowa wola praca

Stalowa Wola/Praca. MISTA prowadzi działalność związaną z sektorem maszyn drogowych i budowlanych.

W roku 2008 firma rozpoczęła również produkcję kruszarek na potrzeby austriackiej firmy Rockster Recycler.

MISTA jest także producentem transportera opancerzonego ONCILLA na potrzeby wojska i policji.

Oferty pracy (MISTA/Stalowa Wola)

Prawnik / Prawniczka

Zarobki: 7 000–11 000 zł brutto / mies.

Twój zakres obowiązków

  • Sporządzanie dokumentów prawnych z zakresu prawa handlowego (gospodarczego) (projekty umów, dokumentów przedumownych, pism, analiza ryzyka przyszłych umów, porozumień, transakcji);
  • Organizacja, księgowanie i kontrola istniejących umów i porozumień oraz prowadzenie odpowiedniego rejestru;
  • Dochodzenie roszczeń, przedprocesowe rozstrzyganie sporów (przygotowywanie dokumentów procesowych dla sądu, wniosków, petycji itp., w tym obliczanie kar i ich stosowanie);
  • Przygotowanie dokumentów procesowych dla sądu (wnioski, pozwy, wyjaśnienia, projekty ugód);
  • Wsparcie procesowe i reprezentowanie interesów w sądach;
  • Wsparcie wykonania orzeczenia sądowego na terytorium Rzeczypospolitej Polskiej;
  • Wykonywanie innych poleceń kierownika w zakresie jego uprawnień.

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe prawnicze;
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie zawodowe;
  • Zaświadczenie o prawie do wykonywania zawodu prawniczego;
  • Znajomość i praktyka stosowania prawa procesowego cywilnego, gospodarczego (handlowego) Rzeczypospolitej Polskiej;
  • Doświadczenie w prowadzeniu sporów sądowych i dochodzeniu roszczeń od dłużników, kontrahentów pozbawionych skrupułów;
  • Umiejętność wyszukiwania i analizy orzecznictwa;
  • Doświadczenie w transakcjach w ramach projektów komercyjnych (sporządzanie umów handlowych, kontraktów itp.);
  • Organizacja współpracy z zewnętrznymi doradcami prawnymi;
  • Biegła obsługa komputera (Microsoft Office, Internet).

Oferta

  • Konkurencyjne wynagrodzenie oraz świadczenia socjalne;
  • Godziny pracy: poniedziałek-piątek od 7.00-15.00, + lunch i przerwy;
  • Komfortowe biuro w Stalowej Woli;
  • Oficjalne zatrudnienie;
  • Możliwość rozwoju zawodowego i finansowego;
  • Ciekawe projekty i zadania;
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony przełożonych

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • dofinansowanie wypoczynku

Konstruktor maszyn i urządzeń

Zarobki: 6 000–9 000 zł brutto / mies.

  • modelowanie i wykonywanie dokumentacji technicznej w środowisku CAD/CAM
  • tworzenie dokumentacji konstrukcyjnej i wykonawczej
  • udział w procesie wdrożenia zmian konstrukcyjnych
  • współpraca z działem technologicznym

Wymagania

  • wykształcenie techniczne i doświadczenie na podobnym stanowisku
  • znajomość środowiska do modelowania 3D (CAD,SOLIDWORKS)
  • podstawowa znajomość zagadnień z branży automatyki(czujniki ,napędy serwo)
  • zaangażowanie w prace ,samodzielność
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji zawodowych

Oferta

  • prace w stabilnej i rozwijającej się branży
  • udział w interesujących projektach
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji
  • umowę o prace
  • pakiet świadczeń socjalnych
  • posiłek regenerujący w pracy

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „MISTA”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału