Reprezentujemy LUBUSKIE w VI Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną

3 miesięcy temu

W tym roku reprezentujemy województwo LUBUSKIE w VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów organizowanych przez Polską Organizację Turystyczną. W 2021 roku również startowaliśmy w Mistrzostwach Blogerów i tam zajęliśmy trzecie miejsce, reprezentując województwo świętokrzyskie.

Spośród wielu vlogów i blogów podróżniczych zostaliśmy wytypowani do pokazania piękna właśnie tego województwa. Ten konkurs to dla nas wyzwanie, ponieważ bardziej działamy na tradycyjnym blogu niż przy tworzeniu vlogów.

Województwo lubuskie zwiedzaliśmy w styczniu, dlatego zapraszamy Cię do przeczytania tego wpisu – LUBUSKIE ATRAKCJE.

Turystyczny konkurs vlogerów i blogerów podróżniczych w Polsce

Województwo lubuskie znajduje się w zachodniej Polsce. Nie ma tak wielu atrakcji, jak Małopolska czy Dolny Śląsk, ale my będziemy starali się pokazać, iż warto odkrywać lubuskie tajemnice. Kilka miejsc już tam odwiedziliśmy: Zieloną Górę, Park Mużakowski, Gorzów Wielkopolski, Świebodzin, Kostrzyn nad Odrą czy Park Narodowy Ujście warto, a już niedługo ruszamy w kolejną podróż.

Turystyczne Mistrzostwa Vlogerów to rywalizacja między szesnastoma województwami o 1, 2 i 3 miejsce

Dla nas to bardziej nowe wyzwanie w naszym życiu i kolejna przygoda niż rywalizacja. Po prostu nie chcemy, żeby w naszych głowach podczas wycieczki były myśli, iż musimy z kimś wygrać. To odbierze nam przyjemność z odkrywania i pokazywania Wam kolejnych miejsc. Chcemy dumnie reprezentować województwo lubuskie. Mamy nadzieję, iż będziecie nas wspierać w tej podróży.

O co chodzi w Mistrzostwach?

W VI Turystycznych Mistrzostwach Vlogerów, w których bierzemy udział i reprezentujemy województwo lubuskie, bardzo ważne są zasięgi postów w social media – Facebook i Instagram oraz wyświetlenia filmu konkursowego na YouTube. Czyli im więcej Ty lajkujesz, komentujesz i udostępniasz nasze konkursowe posty, tym nasze treści docierają do większej ilości osób i mamy większą szansę zająć wyższe miejsce.

Mistrzostwa Vlogerów POT 2023

Posty konkursowe do Mistrzostw Vlogerów Polskiej Organizacji Turystycznej będziemy specjalne oznaczać, więc je od razu rozpoznasz. Pozostałe będą bez zmian, czyli tak jak znasz do tej pory. Poniżej wszystko będzie podlinkowywać.

Kibicujcie nam i obserwujcie nasze podróże na Facebooku i Instagramie.

Idź do oryginalnego materiału