Przemyski Kazar rekrutuje. Praca w Przemyślu i Rzeszowie

carpatiabiznes.pl 1 tydzień temu
Zdjęcie: kazar praca

Praca/Przemyśl. Kazar to znana polska marka zajmująca się produkcją i sprzedażą obuwia, torebek oraz akcesoriów.

Główna siedziba firmy Kazar znajduje się w Przemyślu. To tam mieści się centrum operacyjne marki, które odpowiada za zarządzanie produkcją, logistyką oraz strategią rozwoju.

Oferty pracy (Kazar/Przemyśl)

Samodzielna Księgowa / Samodzielny Księgowy

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca weryfikacja księgowań oraz księgowanie wybranych dokumentów.
  • Uzgadnianie powierzonych kont bilansowych i wynikowych.
  • Przygotowywanie sprawozdań do GUS i NBP.
  • Aktywny udział w procesie zamknięcia miesiąca.
  • Sporządzanie wybranych deklaracji podatkowych w tym VAT-JPK /VAT-UE
  • Współudział w sporządzaniu Sprawozdań Finansowych.
  • Sporządzanie kalkulacji CIT- ST.
  • Kalkulacja podatku u źródła.

Wymagania

  • Wyższe wykształcenie Ekonomiczne.
  • Minimum 5 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku.
  • Dobra znajomość przepisów podatkowych i zasad rachunkowości.
  • Znajomość pakietu MS Office (w szczególności Excel).
  • Znajomość systemu Navision – będzie dodatkowym atutem.
  • Umiejętności analityczne oraz bardzo dobra organizacja pracy własnej.

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego.

Oferta

  • Umowa o pracę.
  • Praca stacjonarna.
  • Realna ścieżka kariery.
  • Zniżki na produkty marki Kazar.
  • Prywatna opieka medyczna.
  • Karta sportowa.
  • Karta lunchowa.
  • Ubezpieczenie na życie.
  • Program Kafeteryjny.
  • Dodatkowe świadczenia socjalne.
  • Spotkania integracyjne.
  • Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią.

Benefity

  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • spotkania integracyjne
  • brak dress code’u
  • dodatkowe świadczenia socjalne
  • program rekomendacji pracowników
  • karta sportowa
  • karta lunchowa
  • program Kafeteryjny

Sprzedawca Salonu Kazar (Rzeszów)

Miejsce pracy – 2 lokalizacje:

  • Aleja Majora Wacława Kopisto 1
  • Aleja Józefa Piłsudskiego 44,

  • Profesjonalna obsługa klienta w oparciu o najwyższe standardy
  • Utrzymywanie kluczowych wskaźników sprzedaży na wymaganym poziomie
  • Przyjmowanie dostaw oraz przygotowywanie wysyłek produktów między salonami
  • Branie udziału w inwentaryzacjach salonu
  • Dbanie o estetyczny wygląd salonu
  • Dbanie o ekspozycję produktów we współpracy z Działem VM

Wymagania

  • Gotowość do pracy zmianowej oraz w weekendy
  • Wysoki poziom kultury osobistej, entuzjazm, zaangażowanie
  • Otwartość i łatwość w nawiązywaniu kontaktów
  • Umiejętność pracy w grupie
  • Chęć rozwoju swoich umiejętności w branży modowej

  • Pierwsze doświadczenie w sprzedaży

Oferta

  • Umowa o pracę / Umowa zlecenie na okresie próbnym
  • System premiowy zależny od wyników jakościowych i ilościowych salonu oraz indywidualnych
  • Premia frekwencyjna do 300 zł
  • Karta lunchowa do 250 zł
  • Prywatna opieka medyczna
  • Ubezpieczenie na życie
  • Karta sportowa Multisport Plus
  • Zniżki na produkty marki Kazar
  • Program Kafeteryjny
  • Dodatkowe świadczenia socjalne
  • Budżet spożywczy na sklep
  • Realna ścieżka kariery / Szkolenia
  • Służbowa odzież i obuwie
  • Elastyczny czas pracy
  • Spotkania integracyjne
  • Praca w Zespole wyjątkowych ludzi, którzy kochają to co robią

Benefity

  • premia frekwencyjna do 300 zł
  • karta lunchowa do 250 zł

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Kazar Group”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału