Praca w Przemyślu. INGLOT szuka pracownika na pełny etat lub B2B

carpatiabiznes.pl 3 tygodni temu

Przemyśl/Praca. INGLOT to polskie przedsiębiorstwo kosmetyczne o globalnym zasięgu.

Firma została założona w 1983 roku w Przemyślu przez Wojciecha Inglota.

95% kosmetyków powstaje w wyspecjalizowanych i nowoczesnych laboratoriach i przestrzeniach produkcyjnych, zlokalizowanych przy siedzibie głównej firmy w Przemyślu.

Oferty pracy (INGLOT/Przemyśl)

Pracownik działu marketingu

Twój zakres obowiązków

  • Współtworzenie i wdrażanie kompleksowej strategii w zakresie komunikacji i marketingu
  • Planowanie i realizacja działań z zakresu marketingu B2B dla rynków zagranicznych
  • Przygotowywanie i redagowanie treści marketingowych oraz promocyjnych
  • Zarządzanie treścią na stronie korporacyjnej
  • Prowadzenie kanałów social mediów Firmy (LinkedIn)
  • Bieżąca analiza efektów kampanii i skuteczności działań promocyjnych
  • Współpraca z partnerami zagranicznymi

Wymagania

  • Doświadczenie w działaniach marketingowych na rynkach zagranicznych
  • Umiejętność tworzenia tekstów marketingowych w języku polskim i angielskim
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie
  • Doświadczenie w działaniach marketingowych offline i online
  • Umiejętność myślenia strategicznego i analitycznego
  • Samodzielność i zaangażowanie
  • Umiejętność zarządzania czasem i organizacji pracy
  • Umiejętność podejmowania decyzji

Oferują

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę lub kooperacja B2B
  • Możliwość pracy hybrydowej
  • Udział w ciekawych projektach o zasięgu międzynarodowym
  • Pracę w ambitnym zespole specjalistów
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Niezbędne narzędzia pracy Benefity
  • Dofinansowanie szkoleń i kursów
  • Zniżka firmowa na kosmetyki i akcesoria
  • Karta MultiSport oraz ubezpieczenia grupowe na preferencyjnych warunkach
  • Dodatkowe świadczenia socjalne

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów
  • ubezpieczenie na życie
  • zniżki na firmowe produkty i usługi
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Szczegóły dotyczące poszczególnych ofert pracy można znaleźć na stronie pracuj.pl (wpisz „Inglot”). Tam też możesz aplikować na konkretne stanowisko.

Idź do oryginalnego materiału