"Pojechaliśmy na wspólne wakacje ze znajomymi. Wróciliśmy skłóceni" [LIST]
ofeminin.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: HSBortecin
"Przez lata słyszałam, iż wspólne wakacje albo cementują przyjaźń, albo ją kończą. Zawsze uważałam, iż to przesada. Do czasu" — napisała w liście do naszej redakcji pani Laura.
- Strona główna
- Kobieta
- "Pojechaliśmy na wspólne wakacje ze znajomymi. Wróciliśmy skłóceni" [LIST]







