"Poczułem silny głód". Pijany ksiądz pojechał do McDonald’s w Wielki Piątek

rmf24.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: /Zdjęcie ilustracyjne /Shutterstock


Jeszcze w tym tygodniu zapadnie wyrok w sprawie księdza, który w Wielki Piątek wsiadł za kierownicę po spożyciu alkoholu – podaje lublin24.pl. Wczoraj duchowny tłumaczył się przed Sądem Rejonowym Lublin-Zachód. Według mediów duchowny jechał do restauracji McDonald’s, gdy został...
Idź do oryginalnego materiału