Gdy temperatura przekracza 30 stopni Celsjusza, wiele osób instynktownie sięga po zmrażające napoje z lodem, słodkie lemoniady czy lekkie piwo. Chociaż może się wydawać, iż od razu przynoszą one ulgę, nie zawsze pomagają organizmowi przetrwać upał. Dietetyczka kliniczna dr Hanna Stolińska mówi wprost, które napoje wspierają nawodnienie, a które mogą sprzyjać osłabieniu.