Puszczanie baniek mydlanych, tworzenie biżuterii czy zabawy na huśtawkach – w ten sposób najmłodsi Zielonogórzanie powitali lato. Impreza w ramach cyklu „Cztery Pory ZOK-u” odbyła się w Parku Piastowskim.
Uczestnicy wydarzenia podkreślali, iż lato to idealny czas na zabawę na dworze:
Powitanie lata zorganizował Zielonogórski Ośrodek Kultury.








