Latem warto jeść je jak najczęściej. Pomagają kontrolować ciśnienie krwi

kobieta.interia.pl 3 godzin temu
Zdjęcie: Kobieta w zielonej koszuli trzyma pojemniki z owocami leśnymi przy straganie z warzywami i owocami.


Latem łatwiej jeść lekko, świeżo i sezonowo. To dobra wiadomość dla osób, które zmagają się z podwyższonym ciśnieniem. Właśnie teraz na straganach pojawiają się produkty bogate w potas, magnez, azotany i przeciwutleniacze. Włączone do codziennego menu mogą realnie wspierać serce i naczynia krwionośne.
Idź do oryginalnego materiału