Kawiarenka Krainy Kanału Elbląskiego ponownie w Pasłęku!

powiat.elblag.pl 1 dzień temu

Szanowni Państwo

Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania serdecznie zaprasza na Kawiarenkę Krainy Kanału Elbląskiego do Centrum Rozwoju Lokalnego w Pasłęku, ul. Kanału Elbląskiego 2.

Już 23 lipca 2026 r. (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie w ramach promowania dziedzictwa kulinarnego Krainy Kanału Elbląskiego. Tym razem tematem kawiarenki będzie naturalne przetwórstwo mięsa i pokaz przyrządzania białej kiełbasy!

Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.

Liczymy na Państwa obecność i zachęcamy do przekazania zaproszenia swoim odbiorcom.

{gallery}2026-06-25_kawiarenkalgd{/gallery}

Idź do oryginalnego materiału