Szanowni Państwo
Stowarzyszenie Łączy Nas Kanał Elbląski Lokalna Grupa Działania serdecznie zaprasza na Kawiarenkę Krainy Kanału Elbląskiego do Centrum Rozwoju Lokalnego w Pasłęku, ul. Kanału Elbląskiego 2.
Już 23 lipca 2026 r. (czwartek) o godz. 16:00 odbędzie się wyjątkowe spotkanie w ramach promowania dziedzictwa kulinarnego Krainy Kanału Elbląskiego. Tym razem tematem kawiarenki będzie naturalne przetwórstwo mięsa i pokaz przyrządzania białej kiełbasy!
Udział w spotkaniu jest bezpłatny, liczba miejsc ograniczona – prosimy o wcześniejsze zgłoszenia.
Liczymy na Państwa obecność i zachęcamy do przekazania zaproszenia swoim odbiorcom.
{gallery}2026-06-25_kawiarenkalgd{/gallery}


![Piknik świętojański w Parku Centralnym rozpoczęty. Będą też występy i widowisko inspirowane dawnymi zwyczajami słowiańskimi [FOTO/VIDEO]](https://swidnica24.pl/wp-content/uploads/2026/06/Piknik-Swietojanski-2026.06.26-44.jpg)



![Krakowianie zaczną walczyć z otyłością? „Ten temat okazał się hitem” [ZDJĘCIA]](https://krknews.pl/wp-content/uploads/2026/06/731093926_1339069124216036_4640208933934401464_n-603x576.jpg)





