Kasia czerwiec i kartka z gratulacjami.

iwanna59.blogspot.com 1 godzina temu

Witam Was

Nie mam komu gratulować i nie mam czego, jakoś nic nie przychodzi mi do głowy. A taki jest 6 temat kartki u Kasi.


A szczegóły tej zabawy znajdziecie TU
U mnie znowu karta z różą. Mój hafcik róży wygląda tak:


Zarówno haft róży jak i ta barwiona kanwa pochodzą od Igiełki

Co prawda te róże są stare i nie ma wzoru już w sklepie ale było ich 8 i bardzo lubię je wyszywać.

Jak dla mnie mają tylko jedną wadę. Ja lubię wyszywać na kanwie 14ct i jak dla mnie są te róże za duże, mało który wykrojnik jest taki duży. Może trzeba się przerzucić na drobniejszą kanwę, ale oczy już nie te co kiedyś a przy pomocy powiększającej lupy jakoś nie nauczyłam się haftować.

Z tą różą powstała oczywiście kartka gratulacyjna, pewnie kiedyś się na coś przyda, póki co trafiła do pudełka.



No i na koniec wszystkie moje kartki jakie powstały w tej zabawie. Jak widzicie poniżej róże są już 3 a do tego 4 kartki w moim ulubionym formacie DL. Zdecydowanie trzeba zrobić inne. Jestem monotematyczna niestety.


Pozdrawiam Was serdecznie



Idź do oryginalnego materiału