Czas wakacyjny, upalny, jest trudny dla osób w bezdomności. Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Gdańsku prosi mieszkańców oraz turystów o empatię i przekazywanie sygnałów o doświadczających społecznego problemu. Przyjmowane są też zgłoszenia o osobach proszących o datki na ulicy. Potrzebujący człowiek otrzyma ofertę pomocy. Również latem zindywidualizowaną, adekwatną do sytuacji pomoc proponują potrzebującym: pracowniczki i...