Dyrektor szpitala zarobił ponad 800 tys. zł., miał pracować na dyżurach. "Musi być mistrzem"

kobieta.onet.pl 2 godzin temu
Zdjęcie: Dyrektor szpitala w Tomaszowie Lubelskim zarobił ponad 860 tys. zł


Dariusz Gałecki, 55-letni dyrektor Szpitala Powiatowego w Tomaszowie Lubelskim oraz radny powiatu hrubieszowskiego z ramienia PiS, w 2025 r. otrzymał wynagrodzenie przekraczające 864 tys. zł brutto. Z tej kwoty 324 tys. zł stanowiła pensja dyrektorska, a 522 tys. zł zarobił jako lekarz w tym samym szpitalu. Tak wynika z oświadczenia majątkowego, do którego dotarła "Gazeta Wyborcza".
Idź do oryginalnego materiału