Do czego służą małe dziurki w klamerkach do prania? "55 lat i dopiero się dowiaduję"

kobieta.gazeta.pl 6 godzin temu
Pewien użytkownik TikToka pokazał, jak rozwiesza swoje pranie. Jeden szczegół przykuł uwagę widzów. Chodzi o klamerki do prania i małe dziurki, które w nich się znajdują. Większość widzów przyznała, iż do tej pory rozwieszała ubrania w zupełnie inny sposób.
Użytkownik TikToka @jpee074 pokazał kilka dni temu, jak rozwiesza swoje pranie na sznurku. Mimo iż może to brzmieć jak skrajnie nudna treść, film stał się viralem i wzbudził ogromne zainteresowanie. W ciągu kilku dni obejrzało go ponad milion osób. Czytając komentarze pod nagraniem, możemy odnieść wrażenie, iż dla większości widzów mężczyzna odkrył nieznaną dotąd funkcję klamerek do prania.


REKLAMA


Zobacz wideo Zafarbowane ubrania? Weź z kuchni liść laurowy:


Zwrócił uwagę na dziurki w klamerkach do prania
Na filmiku możemy zauważyć wyraźną różnicę. Pierwszą część ubrań mężczyzna powiesił tak, jak większość osób. Z kolei później pokazał, jak zrobić to w prawidłowy sposób. Okazuje się, iż mała dziurka powinna objąć sznurek. Jak zdradził autor nagrania, on sam przez wiele lat rozwieszał pranie w nieprawidłowy sposób. "Te małe dziurki są na linę" - podkreślił.


"Nigdy wcześniej o tym nie słyszałam"
Film wzbudził ogromne zainteresowanie. "Mam 55 lat i dopiero się o tym dowiaduję", "Myślałam, iż ten mały otwór służy po prostu do mocniejszego chwytu", "Przez ten film jeszcze bardziej nie mogę się doczekać jutrzejszego rozwieszania prania", "Mam 32 lata i nigdy wcześniej o tym nie słyszałam" - możemy przeczytać w sekcji komentarzy pod nagraniem.


Do czego służą małe dziurki w klamerkach do prania? Większość nie zwraca na nie uwagi TikTok, screen: jpee074


Jednak w dyskusji pojawiły się też głosy osób, które znały już tę metodę. Okazuje się, iż nie zawsze się sprawdza. "To działa tylko wtedy, gdy masz naprawdę solidne klamry i nie ma silnego wiatru" - skomentowała jedna z osób. Jak często robisz pranie? Zachęcamy do udziału w sondzie i komentowania artykułu.
Idź do oryginalnego materiału