Dziś w roli głównej nowa spódniczka wyłowiona za 4,50 zł (nowa). Po niewielkich przeróbkach i zwężeniach naddaje się do noszenia :) Do tego mój ulubiony w ostatnim czasie wełniany sweterek i kozaki które nigdy nie wiem do czego ubrać i tym razem sie przydały, a wy co sadzicie ?:)









![Plazma i po plazmie [TOWARY MODNE 325]](https://i1.ytimg.com/vi/RxhWUzoEIRk/maxresdefault.jpg)




