Ania wiele miesięcy spędziła w szpitalu w Rabce. "Pielęgniarki obcinały paznokcie. Były krzyki na oddziale"
Zdjęcie: Ania spędziła dzieciństwo w szpitalach. Część wspomnień wyparła
— Każdego dnia mieliśmy zabiegi. Jednym z takich, których nie lubiłam, była sala z leżankami, gdzie trzeba było się kłaść głową w dół. To były tzw. drenaże, takie oklepywania, żeby odpływała wydzielina z oskrzeli. Bardzo mocne i nieprzyjemne — opisuje 38-letnia Ania w rozmowie z Onetem. W Rabce była wiele razy, pierwszy — w wieku 13 lat. Wiele wspomnień wyparła.











